Naujienos

Tour organizer Kidy Tour

2017.06.30 Tarptautinis kelionių organizatorius „Kidy Tour“ skelbia žiemos išankstinius pardavimus

Šį sezoną Jums pasiūlysime vieną savaitinį skrydį - šeštadieniais. Galimos trukmės - 7 n. arba 14 n. Pirmas skrydis jau spalio 28 d.!

Pradinis įnašas už kelionę - 50 EUR/asm. Likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo.

Dėmesio! Egipto viza į kainą neįskaičiuota. Rezervuojant kelionę papildomai reikės primokėti 26.50 EUR/asm. 

Kalėdinės ir naujametinės vakarienės - už papildomą mokestį. Rezervuojant kelionę šių švenčių periodu taikomos papildomos priemokos.

Išankstinių pardavimų sąlygos galioja iki liepos 31 d.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.05.22 Tarptautinis kelionių organizatorius „Kidy Tour“ nuo rudens lietuvius skraidins ir į Egiptą​

Lapkričio mėnesį startuoja kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ kelionės į Egipto Hurgados kurortą. Planuojama, kad skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę.

Bendrovės vadovo Gvido Aukštuolio teigimu, nauja žiemos sezono kryptis – svarbus žingsnis plečiant kelionių paketų šeimoms pasiūlą.

„Dėl gero kainos ir kokybės santykio Egiptas tarp lietuvių šeimų su mažais vaikais yra ypač populiari atostogų šalis. Turistus vilioja pramogų gausa ir šilta Raudonoji jūra. Hurgados kurorte daug viešbučių, kurių infrastruktūra gerai pritaikyta šeimų poilsiui. Šeimos su vaikais yra pagrindinis mūsų klientų segmentas, todėl mums išties svarbu pasiūlyti joms keliones į šią šalį“, – sako G. Aukštuolis.

Turistus iš Estijos „Kidy Tour“ į Egiptą skraidina nuo 2016 metų. Anot bendrovės vadovo, pasiūlyti keliones į šią šalį Lietuvos turistams planuota nuo pat verslo įkūrimo.

G. Aukštuolio teigimu, 2017-2018 m. žiemos sezono metu į Egiptą numatoma išskraidinti apie 9000 turistų iš Lietuvos ir Estijos. Apie 55 proc. jų keliaus iš Estijos, likusieji – iš Lietuvos.

„Kidy Tour“ duomenimis, bendrovės užimama rinkos dalis stabiliai auga: šiemet įmonės rengiami užsakomieji skrydžiai iš Vilniaus į Antaliją sudaro 20 proc. visų organizatorių bendro skraidinamų turistų skaičiaus.

Praėjusiais metais su bendrove keliavo 13 940 turistų iš Lietuvos ir Estijos. „Kidy Tour“ apyvarta 2016 m. sudarė 7,3 mln. eurų. Šiemet planuojama turistų skaičių padvigubinti, o apyvartą išauginti iki 15 mln. eurų.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.04.14 „Kidy Tour“ radare – naujos rinkos

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ įgyvendina ambicingus augimo planus ir žada per artimiausius trejus metus savo veiklą išplėsti į dar keturias šalis. Kaip sako bendrovės vadovas Gvidas Aukštuolis, plėtra į kitas šalis yra ilgalaikės strategijos dalis.

Vos 2015 m. startavęs kelionių organizatorius per artimiausius trejus metus planuoja žengti į Rusijos, Kazachstano, Ukrainos ir Slovakijos rinkas.

„Būdami tarptautinės grupės dalimi mes turime labai aiškią plėtros viziją – neapsiriboti tik viena rinka ir aktyviai vystyti tarptautinį tinklą. Šiuo metu labai sėkmingai dirbame Estijos rinkoje. Tikimės taip pat sėkmingai įsitvirtinti ir Kazachstano, Rusijos, Ukrainos bei Slovakijos rinkose“, – teigia G. Aukštuolis.

Konkurencingose Lietuvos ir Estijos rinkose sėkmingai įsitvirtinęs „Kidy Tour“ skaičiuoja, kad pernai su juo keliavo 13 940 turistų. Kelionių organizatoriaus apyvarta 2016 m. sudarė 7,3 mln. eurų. Šiemet planuojama, kad su „Kidy Tour“ atostogaus daugiau nei dvigubai daugiau turistų ir bus pasiekta beveik 15 mln. eurų apyvarta.

Kaip teigia bendrovės vadovas, sėkmingų rezultatų pasiekti padėjo pasirinkta strategija.

„Esame turbūt vieninteliai kelionių organizatoriai Lietuvoje, kurie koncentruojasi į poilsį, skirtą visai šeimai. Būtent tai ir padėjo pakankamai greitai pelnyti klientų pasitikėjimą. Manome, kad ši strategija pasiteisins ir naujose rinkose”, – sako G. Aukštuolis.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.03.31 Keičiasi išankstinių pardavimų sąlygos

Nuo balandžio 1 d. pradinis įnašas už kelionę 20% kelionės kainos. Likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo.

Norint pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį ar kambario tipą taikomas 50 EUR/asm. mokestis. Keitimas galimas likus ne mažiau kaip 21 diena iki išvykimo.

Tour organizer Kidy Tour2017.03.30 Lietuviškų atostogų dilema: Palanga ar Turkija

Artėjant atostogų sezonui kiekvienoje šeimoje vis dažniau pasvarstoma, kur geriau atostogauti šiemet. Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad kas antras šalies gyventojas atostogas ketina praleisti Lietuvoje, o planuojantys atostogauti užsienyje, renkasi Turkijos kurortus. Palyginkime, ko galime tikėtis Lietuvos vasaros sostine tituluojamoje Palangoje ir kurortuose ties Viduržemio jūra, Turkijoje.

Kainos

Ši tema gvildenta ne kartą. Tai, jog Palangoje poilsiauti brangu, pernai žurnalistams pripažino ir buvęs premjeras Algirdas Butkevičius. Tad tiesiog palyginkime savaitės trukmės poilsį  birželį penkių žvaigždučių viešbutyje Turkijoje ir tos pačios kategorijos viešbutį Palangoje. Savaitė atostogų vienam asmeniui, su viskas įskaičiuota maitinimo tipu, Turkijoje atsieis 480 eurų, o už analogiškos kategorijos viešbutį Palangoje, su įskaičiuotais pusryčiais, teks atseikėti 745 eurus. Tiesa, poilsio Turkijoje kainą sudaro ne tik apgyvendinimas, bet ir skrydžiai bei pervežimai, o  išlaidos, vykstant į Palangą, viešbučio kaina tikrai neapsiribos. 

Klimatas

Turkijos Antalijos regiono ir Palangos klimatas, savaime suprantama, skiriasi. Turistinis sezonas šiuose kurortuose irgi nevienodas: Turkijoje jis prasideda balandį ir tęsiasi iki lapkričio pradžios, o Palangoje – tris vasaros mėnesius, per kuriuos iškrenta pusė metinio kritulių kiekio. Žinoma, kartais rugsėjis Lietuvos pajūryje dar palepina saulėtais orais, tačiau šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais tokiu metu atostogauti sudėtinga. Palyginkime ir vandens temperatūrą šiuose kurortuose. Liepą ties Antalija Viduržemio jūros vanduo sušyla iki 28 laipsnių, o tuo pačiu metu vandeniui ties Palanga pasiekus 19 laipsnių, apie tai jau rašo didieji šalies portalai, nes įprastai temperatūra svyruoja ties 15-17 laipsnių.

Paslaugos

Prisipažinkime, kad važiuodami į Palangą apie paslaugų lygį galvojame mažiausiai. Mums nerūpi, ar dažnai kambaryje keis rankšluosčius, ar kasryt paklos lovą, kiek TV programų rodys televizorius ir kiek vandens kalnelių bus vaikiškame baseine. Taip jau yra, kad vietinio kurorto atžvilgiu mūsų lūkesčiai gerokai mažesni, o tai neretai lemia ir gaunamų paslaugų kokybę. Tačiau net ir lyginant vienodos kategorijos viešbučius Palangoje ar Turkijoje, paslaugumu ir dėmesingumu nusvertų pastarieji.

Paplūdimiai

Palangos smėlio paplūdimiai, turbūt, vieni gražiausių Europoje. Jei Turkijos pakrantėje išvysite panašaus baltumo smulkų smėlį, būkite tikri, jog esate žymiajame Kleopatros paplūdimyje arba viename iš keleto prabangiausių Turkijos viešbučių, kurie savo pakrantės ruožą užpylę smėliu iš Seišelių. Tačiau didžioji dauguma Antalijos paplūdimių priklauso viešbučių teritorijoms, todėl čia visuomet bus gultai, skėčiai, paplūdimio rankšluosčiai, o Palangoje viskuo teks pasirūpinti patiems.

Maitinimas

Palangos viešbučiai poilsiautojams dažniausiai siūlo tik pusryčius, o vykstantys į Turkiją renkasi viešbučius su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu, tad maistui čia papildomai išleisti neteks. Priklausomai nuo viešbučio kategorijos, svečiai Turkijoje nemokamai gali vaišintis vietinės gamybos arba importiniais gėrimais. Jei Palangoje apsistosite nuomojamuose apartamentuose ar bute, tuomet maistui teks pakloti antra tiek.

Tyrimą, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 17-24 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 365 – turintys nepilnamečių vaikų.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.03.15 Tyrimas: išlaidas vasaros atostogoms lietuviai planuoja drąsiau​

Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad net 85 proc. Lietuvos gyventojų, turinčių vaikų, jau pradėjo planuoti išlaidas vasaros atostogoms ir ketina joms išleisti daugiau pinigų nei pernai. 

„Antrus metus atliekamas tyrimas parodė, jog šiemet gyventojai jaučiasi finansiškai stabiliau ir  išlaidas šeimos atostogoms planuoja didesnes nei pernai. Būdami ramesni dėl savo pajamų, žmonės šeimos atostogas pradeda planuoti prieš pusmetį, tai aiškiai pajautėme ir išankstinių pardavimų metu“, – teigia Kristina Prieskienytė, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ pardavimų vadovė.

Kas penktas vaikų turintis šalies gyventojas šeimos atostogoms šiemet ketina skirti iki 300 Eur, iki 500 eurų šiam tikslui planuoja išleisti 24 proc. gyventojų. Vasaros poilsiui su šeima 18 proc. žmonių žada atseikėti iki 1000 eurų, o daugiau nei 1000 eurų šiemet ketina skirti 9 proc. Lietuvos gyventojų.

Išleisti didesnę sumą pinigų šeimos atostogoms dažniau ketina vyrai, aukščiausio išsimokslinimo atstovai, didžiausias pajamas turintys respondentai ir didmiesčių gyventojai.

Populiariausia atostogų užsienyje kryptis – Turkija

Kas antras šalies gyventojas šiemet atostogas ketina praleisti Lietuvoje, o planuojantys atostogauti užsienyje, renkasi Turkijos kurortus (8 proc.). Ispaniją kaip vasaros atostogų kryptį įvardino 6 proc. respondentų, Bulgariją – 4 proc. Beveik trečdalis gyventojų dar neapsisprendė, kurioje šalyje atostogaus.

Atostogauti Lietuvoje dažniau ketina vidutines ir mažesnes pajamas gaunantys žmonės ir mažesnių miestų gyventojai. Į užsienio šalis dažniau žvalgosi didžiausių pajamų grupės atstovai.

Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ vidiniais duomenimis, pernai poilsiui Turkijos kurortuose žmonės buvo nusiteikę išleisti apie 400 Eur asmeniui, šiemet žvalgomasi brangesnių kelionių ir vienam asmeniui ketinama skirti  80 eurų daugiau nei pernai.

Tyrimą, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 17-24 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 365 – turintys nepilnamečių vaikų. 

 

Tour organizer Kidy Tour2017.03.10 Kidy Tour ieško darbuotojų

Šiuo metu ieškome KIDY TOUR WEB PROJEKTŲ VADOVO:

Darbo pobūdis:

 • Įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektų valdymas;
 • Reikalavimų rinkimas, analizė ir derinimas;
 • Programavimo, testavimo ir diegimo darbų organizavimas;
 • Projekto komandos darbų planavimas ir kontrolė;
 • Projekto biudžeto kontrolė;
 • Projekto rizikų valdymas ir probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai kandidatams:

 • Didelis noras tobulėti ir siekti vis aukštesnių rezultatų;
 • Organizuotumas ir gebėjimas valdyti savo laiką;
 • Anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

 • Galimybę dalyvauti įmonės plėtros projektuose;
 • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą konkurencingoje aplinkoje;
 • Karjeros galimybes;
 • Konkurencingą atlyginimą ir palankias sąlygas tobulėjimui.

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el. paštu: cv@kidytour.lt iki 2017-03-31.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.03.01 Pratęsiami išankstiniai pardavimai

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pratęsia 2017 metų vasaros sezono išankstinius pardavimus.

Pradinis įnašas už kelionę tik 50 EUR/asm. Likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo.

Iki kovo 31 d. vieną kartą NEMOKAMAI galėsite keisti kelionės datą (likus ne mažiau kaip 21 d. iki išvykimo).

Išankstinių pardavimų sąlygos galioja užsakant keliones iki kovo 31 d.

 

Tour organizer Kidy Tour2017.02.01 Papildomos nuolaidos jaunavedžių kelionėms

Nuo šiol kelionių organizatorius „Kidy Tour“ dovanoja papildomą -7% nuolaidą povestuvinėms kelionėms. Nuolaida suteikiama visiems siūlomiems kelionių paketams.

Visos sąlygos:

 • kelionės užsakymo metu turi būti pateikiama santuokos liudijimo kopija arba pareiškimo registracijos dokumentas
 • jaunavedžių nuolaida galioja, kai po santuokos įregistravimo praėję ne daugiau kaip 3 mėnesiai
 • kelionės metu su savimi reikia turėti santuokos liudijimą, viešbutis turi teisę jo pareikalauti registracijos metu
 • jaunavedžių nuolaida galioja pilnam kelionės paketui

 

Tour organizer Kidy Tour

2017.01.24 Informacija dėl Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos

Primename, kad 2017 m. liepos 14 d. – rugpjūčio 18 d. vyks Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako (KTT) rekonstrukcija. Šiuo periodu skrydžiai bus vykdomi iš/į Kauno oro uostą.

Atkreipiame dėmesį, kad tam tikromis datomis išvykus iš Vilniaus grįžimas gali būti į Kauną ir atvirkščiai - išvykus iš Kauno grįžimas gali būti į Vilnių.

Tour organizer Kidy Tour2017.01.16 Kelionių organizatorius Kidy Tour dalyvaus parodoje ADVENTUR 2017

Apsilankykite Kidy Tour stende ir laimėkite kelionę į Turkiją! Susitikime 01.20-01.22 Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo. Mus rasite 5 salėje.

Daugiau informacijos http://litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2017-lt

 

Tour organizer Kidy Tour

2017.01.02 Pratęsiami išankstiniai pardavimai

Pradinis įnašas už kelionę - 50 EUR/asm. Likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo. Iki kovo 31 d. vieną kartą NEMOKAMAI galėsite keisti kelionės datą (likus ne mažiau kaip 21 d. iki išvykimo). Šios sąlygos galioja užsakant keliones iki sausio 31 d.

 

Tour organizer Kidy Tour2016.12.02 Atostogų rinka: lietuviai savo įpročių keisti neskuba

Artėjanti metų pabaiga – pats tinkamiausias laikas apibendrinti turistinį sezoną ir pažvelgti į artėjančius 2017-uosius. Kokie jie bus atostogų išsiilgusiam keliautojui ir visam Lietuvos turizmo sektoriui?

Populiariausia atostogų kryptis šią vasarą, be abejonės, buvo Turkija. Poilsį šioje šalyje šiemet rinkosi beveik 75 tūkst. Lietuvos gyventojų. Kitos kelionių organizatorių pasiūlytos kryptys nė iš tolo negalėjo populiarumu prilygti prie Viduržemio jūros besidriekiančiam Antalijos regionui. Pavyzdžiui, antroje vietoje pagal populiarumą šiemet buvusi Kreta sulaukė beveik tris kartus mažiau poilsiautojų iš Lietuvos – apie 20 tūkst.

Patraukli kaina šiemet turistus į Turkiją viliojo ne mažiau nei visada geras oras ir kokybiški viešbučiai. Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ duomenimis, savaitės trukmės poilsiui Turkijoje šiemet vienas žmogus išleido vidutiniškai 404 eurus. Verta paminėti, kad į šią kainą įskaičiuoti skrydžiai lėktuvu, pervežimai kurorte, o didžioji dalis keliautojų rinkosi penkių žvaigždučių viešbučius.

Tai, jog kelionių organizatoriai tiki Turkijos, kaip pagrindinės atostogų krypties, potencialu ir kitais metais – rodo planuojamas rinkos augimas. 2017-aisiais skrydžių intensyvumas iš Vilniaus į Antaliją didės, o pervežamų turistų skaičius, manoma, augs 14 proc. iki 84 tūkst.

Kaip keisis atostogų Turkijoje kainos kol kas tiksliai prognozuoti sunku, tačiau apytikriai skaičiuojama, kad kelionės gali brangi iki 20 proc. Šį kainų augimą lems kitąmet didėsiantis Turkijos viešbučių užimtumas. Norintys nebrangiai paatostogauti Turkijoje ir kitais metais, turėtų savo atostogas planuoti jau dabar, nes užsisakant kelionę prieš pusmetį įmanoma sutaupyti iki 25 proc. Tad pasirūpinus kitų metų poilsiu jau dabar, neteks permokėti.

 

Tour organizer Kidy Tour2016.10.21 Išankstinių pardavimų startas

Kelionių organizatorius Kidy Tour skelbia 2017 metų išankstinių pardavimų startą. Šį sezoną Jums pasiūlysime du savaitinius skrydžius į Turkiją - antradienį ir šeštadienį. Tad kitą sezoną galite rinktis - 7n., 10n., 11n., arba 14n. 

Pradinis įnašas už kelionę - 50 EUR/asm. Likusi suma mokama ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo. Gera žinia! Iki kovo 31 d. vieną kartą NEMOKAMAI galėsite keisti kelionės datą (likus ne mažiau kaip 21 d. iki išvykimo). Išankstinių pardavimų sąlygos galioja iki gruodžio 31 d. Naujausius Kidy Tour pasiūlymus rasite čia.

 

Tour organizer Kidy Tour2016.09.16 Kelionių organizatorius „Kidy Tour" žengia į Estiją

Aviacijos verslo įmonių grupė „Avia Solution Group“, valdanti kelionių organizatorių „Kidy Tour“, įsigijo Estijos kelionių organizatorių „GoAdventure“. Jau šiemet bendrovė taps „Kidy Tour“ grupės dalimi.

„Avia Solutions Group“ iš Estijos bendrovės „GoBaltic OU“ įsigijo 100 proc. trečio pagal dydį kelionių organizatoriaus „GoAdventure“ akcijų. Sandorio vertė – 2,611 mln. eurų. „Plėtrą Baltijos šalyse planavome nuo pat kelionių organizatoriaus įkūrimo pernai, o šią Estijos įmonę pasirinkome dėl jos įdirbio vietinėje rinkoje ir plataus kelionių agentūrų tinklo. Tikimės, jog įsigiję šį kelionių organizatorių ne tik išplėsime savo veiklos geografiją, bet ir pasiūlysime Estijos klientams paslaugas, atitinkančias jų poreikius“, – sako „Kidy Tour“ direktorius Gvidas Aukštuolis. Pasak G. Aukštuolio, ši rinka yra įdomi ir dėl kaimyninės Suomijos, kurios gyventojai seniai įvertino žemesnes paslaugų kainas Estijoje. 

Nuo 2010-ųjų veiklą kaip kelionių organizavimo įmonė vykdanti „GoAdventure“ iš Talino oro uosto skraidina į kurortus Turkijoje, Egipte, Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei Bulgarijoje. Bendrovės apyvarta 2015 metais siekė 12,5 mln. eurų. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ planuoja, jog kitais metais bendrovės paslaugomis pasinaudos 25 000 keleivių iš Lietuvos ir Estijos, skelbiama pranešime spaudai.

 

Tour organizer Kidy Tour

2016.08.25 Tyrimas: atostogų metu dažniausiai fotografuoja moterys

Atostogaudami fotografuoja 72 proc. Lietuvos gyventojų, apie 60 proc. jų vaizdus fiksuoja mobiliaisiais telefonais, atskleidžia kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas. Net 60 proc. žmonių atsakė nuotraukas dažniausiai taip ir paliekantys telefone.

Dažniausiai atostogų metu fotografuoja moterys ir jaunesni keliautojai, o fotoaparatais savo kelionės įspūdžius įamžina 33 proc. žmonių,  taip atsakė dažniausiai besielgiantys 36-55 metų respondentai.

„Pastebime, kad dažniausiai keliones šeimai užsako ir visomis atostogų smulkmenomis rūpinasi būtent moterys. Tai, jog moterys kreipia daugiau dėmesio į visas atostogų detales, patvirtina ir ši apklausa, atskleidusi, kad įsimintinų kelionės akimirkų įamžinimas joms rūpi labiau“, – sako Kristina Prieskienytė, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ pardavimų vadovė.

Atostogų metu padarytos nuotraukos tik retu atveju yra spausdinamos, taip elgiasi vos 16 proc. Lietuvos gyventojų, paprastai vyresnių nei 56 metai. Dažniausiai įamžinti kadrai taip ir lieka mobiliajame telefone arba skaitmeniniame formate – 70 proc. respondentų perkelia jas į kompiuterį, beveik 40 proc. įsirašo ir į nešiojamą atmintinę.

Socialiniuose tinkluose atostogų akimirkomis linkę dalintis 31 proc. Lietuvos gyventojų. Dažniausiai taip elgiasi 18-25 metų jaunuoliai arba miestų gyventojai. Kiek vyresni žmonės nuotraukas elektroniniu paštu persiunčia draugams ir artimiesiems.

Pasak tyrimą  atlikusios  bendrovės „Spinter tyrimai“ vadovo Igno Zoko, žmogus pagal savo prigimtį  yra sociali būtybė, todėl dalinimasis  išgyventomis pozityviomis atostogų emocijomis leidžia žmogui iš naujo išgyventi panašius malonius jausmus. 

„Tai, kad skirtingo amžiaus žmonės  skirtingai dalijasi nuotraukomis yra pakankamai logiška. Tai  aiškiai atspindi technologijų  vystymosi bangas:  jauniausiai Facebook kartai  socialiniai tinklai yra antroji jų realybė, kiek vyresni patogiai jaučiasi pasidalindami nuotraukomis elektroniniu paštu, vyriausieji dažniau fotografijas linkę atsispausdinti“, – pastebi I. Zokas.

Tyrimą, UAB „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų liepos 19-26 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1003 respondentai visoje šalies teritorijoje, nuo 18 iki 75 metų amžiaus. 

 

Tour organizer Kidy Tour2016.07.14 Vestuvių planuotoja Laura Vagonė: povestuvinės kelionės organizavimo triukai 

Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ duomenimis, Lietuvoje povestuvinių kelionių tendencijos jau daugelį metų išlieka tos pačios – savaitė poilsio užsienio kurortuose. Dažniausiai jaunieji savo pirmajai šeimyninei kelionei, dėl patogaus susisiekimo ir kainos bei kokybės santykio, renkasi aukščiausios kategorijos Turkijos ar Graikijos pajūrio viešbučius.

Ilgametę vestuvių organizavimo patirtį turinti Laura Vagonė būsimiems jaunavedžiams pataria, kaip patirti mažiau streso ir iš povestuvinės kelionės parsivežti tik malonius prisiminimus:

Povestuvinę kelionę pradėkite planuoti likus ne vėliau kaip pusmečiui iki vestuvių. Anksčiau užsakę kelionę ne tik sutaupysite, bet ir būsite tikri, kad gausite sau patinkantį viešbutį. Net, jei ir esat pora nutrūktgalvių nuotykių ieškotojų, garantuoju, po vestuvių šurmulio norėsit tiesiog pailsėti, o rūpesčiai dėl skrydžių ir apgyvendinimo paslaugų į poilsio sąvoką neįeina.

Subalansuokite vestuvių ir medaus mėnesio kelionės biudžetus. Povestuvinė kelionė - tai savotiškas jūsų nuostabios vestuvių ceremonijos pratęsimas. Neleiskite, kad viską sugadintų įspūdžiai iš prasto viešbučio ir bandymai persikelti į geresnį.

Pasitikrinkite dokumentus. Povestuvinė kelionė gali taip ir neįvykti, jei paso galiojimas bus per trumpas, o  neretai Europos Sąjungai nepriklausančios šalys reikalauja, kad pasas galiotų bent pusmetį nuo grįžimo datos. Nuotaka, žadanti po vestuvių pasikeisti pavardę, bilietus turėtų rezervuoti būsima pavarde. Skristi galima ir su „mergautiniu“ pasu, tačiau tuomet pasiimkite ir santuokos liudijimą bei jo kopiją.

Jeigu povestuvinės kelionės organizavimą patikite kelionių agentūrai, būtinai informuokite, kad esate jaunavedžiai. Aukštesnės kategorijos viešbučiai pasistengs jus nustebinti pusryčiais į kambarį, gėlių puokšte, šampanu ar vaisių krepšeliu. Jaunavedžiams taip pat suteikiamos nuolaidos SPA procedūroms ar a la carte restoranuose. Kai kurie viešbučiai netgi turi specialius numerius, skirtus jaunavedžiams.

Nuspręskite, kokio medaus mėnesio norite. Jei norite aktyvaus laisvalaikio - rinkitės viešbutį mieste, kur aplink netrūksta pramogų ir restoranų. Planuojantys romantišką buvimą dviese, turėtų ieškoti viešbučio ant jūros kranto, įsikūrusio didelėje teritorijoje ir siūlančio apgyvendinimą ne tik pagrindiniame pastate, bet ir vilose - taip bus lengviau išvengti aplinkinių poilsiautojų šurmulio.

Pasilepinkite. Iš povestuvinės kelionės parsivežkite tik malonius prisiminimus, todėl rinkitės viešbutį, kuriame dirba ypač paslaugus personalas ir kuriame galėsite pasilepinti masažu ar vakariene dviem. Medaus mėnuo yra skirtas tik jums, tad pasidžiaukite lėtesniu gyvenimo tempu ir galimybe dar geriau vienas kitą pažinti, būdami tik dviese.

Nesukraukite į lagaminus visos spintos. Povestuvinei kelionei į šiltus kraštus dažniausiai pakanka mažiau, nei įsivaizduojate. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės jūra bei saule, o negalvokite kad jūsų suknelė nedera prie vyro marškinėlių.

Neeksperimentuokite su savo skrandžiu. Prieš keliaudami pažindintis su vietine virtuve, pasikliaukite populiariosiomis telefono aplikacijomis, kur ne tik rasite informacijos, kur geriausiai nueiti, ką paragauti, bet ir kaip pasiekti norimą objektą. 

 

Tour organizer Kidy Tour2016.06.09 Saugumas: ką būtina žinoti būnant su vaikais paplūdimyje 

Kad atostogų su vaikais praeitų sklandžiai ir be rūpesčių, kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pataria prisiminti kelias saugumo paplūdimyje taisykles.

Nenuleiskite akių

Pagrindinė taisyklė, būnant prie vandens telkinių – vaikas turi būti nuolat stebimas tėvų, nesvarbu, kad jis ir moka puikiai plaukti. Tai galioja būnant tiek paežerėse, tiek prie baseinų, tačiau ypatingai akylais reikėtų būti prie jūros. Besikeičiančios srovės, vėjas ir bangos reikalauja daugiau jėgų ir fizinio pasirengimo iš suaugusiųjų, nekalbant apie vaikus. Vieni bristi į jūrą gali tik vyresni vaikai, o mažesnieji, žaisdami pakrantėje, visada turi būti atsisukę veidu į bangas.

Susitikimo vieta aiški visiems

Paplūdimiuose, pilnuose žmonių, vaikai linkę greitai prarasti orientaciją ir pasiklysti. Todėl geriau iš anksto užkirsti tam kelią, nei vėliau ieškoti pasiklydusio mažamečio. Pirma, ką verta padaryti atėjus į paplūdimį – parodyti vaikui susitikimo vietą, kur jis turėtų ateiti, jei netyčia pasiklystų. Tai gali būti netoli esanti iškaba, medis ar persirengimo būdelė. Paprasta, bet veiksminga priemonė – mažam vaikui uždėti apyrankę ar pakabutį, ant kurio būtų parašytas jo vardas ir tėvų telefono numeris.

Ieškome prie vandens

Ieškant pasiklydusio vaiko pirmiausia reikia ieškoti prie vandens, nes čia – didžiausias pavojus vaiko sveikatai ir gyvybei. Kuo daugiau žmonių padės ieškant – tuo geriau, todėl nedvejodami prašykite aplinkinių pagalbos. Kol vieni tikrins pakrantę, kiti turėtų laukti vaiko sutartoje susitikimo vietoje. 

 

 

Tour organizer Kidy Tour2016.05.30 Atostogaujame su vaikais: geriausi paplūdimio žaidimai

Kokią veiklą sugalvoti vaikams paplūdimyje, kad atostogos taptų įsimintinos ir kupinos gerų emocijų?

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ rekomenduoja šešis žaidimus, kurie tiks poilsiausiantiems nuo Lietuvos iki Turkijos, rašoma pranešime spaudai. Šeimos su vaikais savo atostogoms mielai renkasi poilsį pajūryje ar prie ežero, nes tokia aplinka ne tik graži, bet ir tinkama žaisti mažiesiems. Tačiau ir čia vaikams neretai pabosta tie patys užsiėmimai, o tėvų siūlymai pastatyti dar vieną smėlio pilį ar iškasti giliausią duobę – nebežavi.

Šeši rekomenduojami žaidimai:

Vandens nešimas. Du žaidėjai arba dvi komandos bėga prie jūros, semia vandenį ir neša į krante stovintį kibirėlį. Semti galima kastuvėliu, sieteliu arba saujomis. Laimi pirmasis, pripildęs savo kibirėlį vandeniu.

Pingvinų lenktynės. Dviejų komandų žaidėjai apsirengia kuo daugiau rūbų, bėga iki savo komandos nario ir kuo greičiau perduoda rūbus jam.

Kojų slėpimas. Puikiai tinka ramybės norintiems tėvams, nes jie gali snausti arba skaityti knygą, kol mažieji kantriai pils smėlį ant jų kojų.

Čiužinių ralis. Du vaikai sėdi ant pripučiamų čiužinių, o kiti komandos nariai juos stumia išilgai pakrantės. Laimi pirmieji, pasiekę numatytą tikslą.

Pėdsakai smėlyje. Vienas žaidėjas išlygina tam tikrą paplūdimio plotą ir įspaudžia smėlyje įvairių turimų daiktų spaudus. Kitas žaidėjas, tuo metu, sėdi uždengtomis akimis ir po to pagal antspaudus spėja, kokie daiktai buvo panaudoti.

Atsimink, ko trūksta. Vienas žaidėjas ant paplūdimio gulto ar čiužinio išdėlioja įvairius turimus daiktus, leidžia kitam žaidėjui trumpai į juos žvilgtelti ir uždengia viską rankšluosčiu. Vienas daiktas nemačiomis yra pašalinamas. Kitas žaidėjas, nudengus daiktus, turi pasakyti, ko trūksta.

 

Tour organizer Kidy Tour2016.05.20 Kidy Tour“ plečia agentūrų tinklą ir planuoja beveik 2 mln. eurų apyvartą

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ didina agentūrų skaičių visoje Lietuvoje  ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių kelionių agentūrų „Megaturas“. Nuo šiol „Kidy Tour“ keliones galima įsigyti 110 agentūrų visoje šalyje.

„Jaučiame atsakomybę prieš savo klientus, todėl bendradarbiavimą pradedame tik gerai įvertinę naująjį kelionių organizatorių ir jo teikiamų paslaugų kokybę“, - pažymi Daiva Morkūnienė, „Megaturas“ direktorė. 

Šiemet balandį skrydžius į Turkiją pradėjusi bendrovė „Kidy Tour“ jau skraidino beveik 1080 klientų, arba 22 proc. planuoto turistų srauto. Planuojama 2016 metų įmonės apyvarta – apie 2 mln. eurų. 

Visoje Lietuvoje didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusiuose devyniuose „Megaturo“ biuruose dirba daugiau kaip 50 darbuotojų, 2015 metais ši kelionių agentūra aptarnavo daugiau kaip 25 tūkst. žmonių. 

 

Tour organizer Kidy Tour

 

2016.05.13 stabdome bendradarbiavimą su kelionių agentūra MB „Antibai.

Informuojame, kad sustabdome bendradarbiavimą su kelionių agentūra MB „Antibai“.  Nuo 2016.05.13 dienos nauji užsakymai iš šios kelionių agentūros nepriimami. 
 

 

Tour organizer Kidy Tour

2016.04.27 Atostogų dilema: daug daiktų ir vienas lagaminas

Sukrauti lagaminus atostogoms – gerai žinomas iššūkis visoms šeimoms. Jei šeimoje yra  mažų vaikų, tuo daugiau bus ir reikalingo bagažo. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pataria,  kaip susiruošti atostogoms, patiriant kuo mažiau streso.

Mažamečių vaikų tėvai gali tik nostalgiškai prisiminti laikus, kai susikrauti lagaminą atostogoms galėdavo paskutinį vakarą prieš kelionę. Kuo mažesnis vaikas, tuo ilgesnis ir jam reikalingų daiktų sąrašas: vežimėlis, rūbai įvairiems orams, žaislai, užkandžiai. 

Rezervacija patvirtinta. Pirmyn prie sąrašo. 
Reikalingų daiktų sąrašą „Kidy Tour“ pataria susidaryti iš karto po to, kai rezervuojama kelionė. Sąrašo punktus verta rūšiuoti pagal kategorijas, pavyzdžiui, kelionės dokumentai, rūbai, technika, daiktai vaikams ir pan. Sudarius ir išsaugojus tokį sąrašą kompiuteryje, keliaujant kitą kartą, teliks jį tik atnaujinti – taip bus sutaupyta nemažai laiko. 

Bagažas be viršsvorio
Jei keliausite lėktuvu, informacijos apie bagažo svorį ieškokite oro linijų arba kelionių organizatoriaus tinklapyje. Kiekvienas atostogautojas, keliaujantis su „Kidy Tour“, gali vežtis 20 kg priduodamo ir 5 kg  rankinio bagažo. Vaikų iki dviejų metų bagažas gali sverti 10 kg, su savimi nemokamai galima imti ir vaikišką sulankstomą vežimėlį. Rekomenduojama bagažą pasverti dar namuose ir įsitikinti, kad svoris lagaminuose paskirstytas tolygiai. 

Mažiau yra daugiau
Kiekvienas bent kartą krovęs lagaminą žino: daiktų visada daugiau, nei vietos lagamine. Didžiąją dalį daiktų, dažniausiai, sudaro šeimos narių rūbai. Jei neplanuojate kiekvieną atostogų dieną vilkėti vis kitais rūbais, sutaupysite nemažai vietos lagamine. Be to, daugelyje viešbučių galima pasinaudoti rūbų skalbimo paslaugomis, o apsistoję mieste gali naudotis savitarnos skalbyklomis. 

Darželinukų tėvai, ruošdamiesi kelionei į kitas šalis, neretai svarsto, ar verta imti vaikišką vežimėlį, nes karštas klimatas ir ilgesni nuotoliai greit nuvargina mažylius. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ savo klientams dažnai primena, kad turistų pamėgtose vietovėse tiek Turkijoje, tiek Ispanijoje,  veikia speciali „vaikiškų vežimėlių nuomos“ paslauga. Dar neišvykę iš namų, internetu galite išsirinkti patogiausią vežimėlio modelį ir daug kitų, specialiai vaikams skirtų daiktų. 

 

 

Tour organizer Kidy Tour

2016.04.11 „Kidy Tour“ pradėjo skrydžių sezoną

Vakar įvyko pirmasis kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ ir užsakomųjų skrydžių bendrovės „Freebird“ skrydis iš Vilniaus į Antaliją.

Kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu, skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Antaliją (Turkija) vyks kartą per savaitę, sekmadieniais. Skrydžiai į populiarųjį Turkijos kurortą bus vykdomi „Airbus A320“ lėktuvais, talpinančiais 180 keleivių. Vidutinis užsakomųjų skrydžių bendrovės „Freebird“ lėktuvų amžius – 6 metai.

„Į Vilnių atskrido dar viena lietuviams ne itin matyta aviakompanija - „Freebird“. Tikimės, kad bendradarbiaudama su kelionių organizatoriumi „Kidy tour“ ji suteiks galimybę ne tik patogiai keliauti į Turkijos kurortus, bet ir leis dažniau pasigrožėti naujais lėktuvais, skriejančiais virš Lietuvos sostinės. Kelionių organizatoriaus ir konkrečių oro linijų duetas, vykdantis nuolatinius skrydžius, nėra dažnai pasitaikantis atvejis Vilniaus oro uoste“, - sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė. 

Bendrovė „Kidy Tour“ šiemet planuoja įvykdyti apie 30 užsakomųjų skrydžių į Turkiją ir aptarnauti 5000 turistų.  Nuo 2017 metų bendrovė pasiūlys daugiau poilsinių kelionių krypčių. 

Apie bendrovę „Kidy Tour“:

Bendrovė „Kidy Tour“ priklauso didžiausiai aviacijos verslo įmonių grupei Rytų Europoje „Avia Solutions Group”, kurios akcijos listinguojamos Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Bendrovė keliautojams siūlo rinktis poilsį viename iš 140 viešbučių, esančių Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje – Kemero, Antalijos, Sidės ir Alanijos regionuose. „Kidy Tour“ organizuojamas keliones galima užsisakyti 102 kelionių agentūrose visoje Lietuvoje. 

 

 

Tour organizer Kidy Tour2016.03.17 Tyrimas: kaip nepermokėti už atostogas

Lietuviai įsitikinę, kad daugiau pinigų sutaupoma atostogas planuojant kelionių agentūroje, nei skrydį ir viešbutį užsakant internetu, atskleidė kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas.

41 proc. Lietuvos gyventojų, turinčių nepilnamečių vaikų mano, kad atostogaudami Turkijoje, jie mažiau išlaidų patirs kelionę užsisakę kelionių agentūroje, nei internetu pirkdami skrydį ir rezervuodami viešbutį. Tuo, jog pačių organizuota kelionė į kurortą kainuos pigiau, įsitikinę 33 proc. respondentų. Bendrovės “Kidy Tour” duomenimis, kelionių organizatorių siūlomi kelionių paketai į Turkiją yra vidutiniškai 20 proc. pigesni, nei internetu įsigyti lėktuvo bilietai ir nakvynė viešbučiuose. 

„Be jokios abejonės, kelionės planavimas internetu atveria didesnes galimybes keliauti savarankiškai,  rinktis patogias datas ir, neretu atveju, tai iš tiesų kainuoja pigiau. Tačiau norintiems ne tik pailsėti Turkijoje, bet ir sutapyti, vertėtų įsigyti jau sudarytą kelionės paketą“, – sako Gvidas Aukštuolis, UAB „Kidy Tour“ direktorius. Pasak jo, kaina dviem asmenims, užsakant internetu atskirai skrydį į Turkijos Viduržemio jūros regioną, pervežimą ir viešbutį, yra bent 200 eurų didesnė, nei perkant bet kurioje kelionių agentūroje. 

Nuomonės, kad labiausiai verta kelionių agentūroje užsisakyti „viskas įskaičiuota“ paketą, dažniau laikosi didžiausių pajamų grupės atstovai. Moterys, aukščiausio išsimokslinimo atstovai ir didmiesčių gyventojai dažniau mano, kad mažiau išlaidų patirs atskirai internetu pirkdami skrydį ir užsisakydami viešbutį bei pervežimą.

Pasak G. Aukštuolio, savarankiškai suplanuotos kelionės metu iškilusius nesklandumus, keliautojai dažniausiai priversti spręsti patys, be to tokiai kelionei negalioja privalomas kelionių organizatoriaus draudimas. 

Tyrimą, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 19-27 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 357 – turintys nepilnamečių vaikų. 

 

Tour organizer Kidy Tour

2016.04.04 Atostogaujame su vaikais: kaip pasirinkti tinkamiausią kelionės vietą?

Ar egzistuoja ideali atostogų vieta šeimoms? Kiekviena šeima ir žmogus turi skirtingų pomėgių, o kiekvieno vaiko poreikiai irgi įvairūs. Todėl kelionių organizatorius „Kidy Tour“ siūlo keletą kriterijų, pagal kuriuos suplanuotos atostogos taps poilsiu visai šeimai.

Kūdikiai ir maži vaikai yra labai jautrūs, todėl renkantis kelionę svarbu įsitikinti, jog toje šalyje ar regione bus prieinama medicininė pagalba. Svarbu ne tik geros ligoninės, užsienio kalbomis kalbantys gydytojai, bet ir atitinkama infrastruktūra. Puiki ligoninė egzotiškos šalies sostinėje bus mažai naudinga, jei iki jos teks kelias valandas važiuoti kalnų keliais.

Kuo mažesnis vaikas, tuo svarbesni yra higienos standartai atostogų vietoje. Negalavimai dėl netinkamai paruošto maisto arba higienos trūkumų yra gana lengvai iškenčiami suaugusiųjų, tačiau kūdikiams ar mažiems vaikams gali būti gyvybiškai pavojingi. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pataria apie galimą riziką sveikatai pasiteirauti savo šeimos gydytojo arba ieškoti informacijos internete, pvz., nuolat atnaujinamame interaktyviajame žemėlapyje „Health Map“ (www.healthmap.org).

Atvykimas į atostogų vietą yra kitas svarbus kriterijus, planuojant išvyką. Kelionė su mažais vaikais turėtų būti kuo paprastesnė ir trumpesnė, todėl skrydis užsakomuoju reisu į Turkiją gali būti žymiai paprasčiau, nei ilga kelionė automobiliu ar keli jungtiniai skrydžiai.

Kelionės vietoje klimato sąlygos neturėtų smarkiai skirtis nuo įprastinių. Aukšta oro temperatūra ar didelė drėgmė gali greitai nualinti kūdikius ir mažus vaikus. Todėl šeimoms su mažyliais „Kidy Tour“ pataria atostogauti pavasarį ar rudenį, kai karštis, pvz., Viduržemio jūros regione, nuslūgsta. Be to, atostogos rudenį ar pavasarį šiame regione visuomet yra pigesnės, nei vidurvasarį.

Planuojant kelionę, patariama įvertinti ir laiko skirtumą. Kūdikiai iki pusės metų amžiaus miega tada, kai jaučiasi pavargę, o ne pagal paros ritmą, tačiau šiek tiek vyresni vaikai gali  jautriai sureaguoti net ir į kelių valandų skirtumą. 

Tour organizer Kidy Tour2016.03.17 Tyrimas: kaip nepermokėti už atostogas

Lietuviai įsitikinę, kad daugiau pinigų sutaupoma atostogas planuojant kelionių agentūroje, nei skrydį ir viešbutį užsakant internetu, atskleidė kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas.

41 proc. Lietuvos gyventojų, turinčių nepilnamečių vaikų mano, kad atostogaudami Turkijoje, jie mažiau išlaidų patirs kelionę užsisakę kelionių agentūroje, nei internetu pirkdami skrydį ir rezervuodami viešbutį. Tuo, jog pačių organizuota kelionė į kurortą kainuos pigiau, įsitikinę 33 proc. respondentų. Bendrovės “Kidy Tour” duomenimis, kelionių organizatorių siūlomi kelionių paketai į Turkiją yra vidutiniškai 20 proc. pigesni, nei internetu įsigyti lėktuvo bilietai ir nakvynė viešbučiuose. 

„Be jokios abejonės, kelionės planavimas internetu atveria didesnes galimybes keliauti savarankiškai,  rinktis patogias datas ir, neretu atveju, tai iš tiesų kainuoja pigiau. Tačiau norintiems ne tik pailsėti Turkijoje, bet ir sutapyti, vertėtų įsigyti jau sudarytą kelionės paketą“, – sako Gvidas Aukštuolis, UAB „Kidy Tour“ direktorius. Pasak jo, kaina dviem asmenims, užsakant internetu atskirai skrydį į Turkijos Viduržemio jūros regioną, pervežimą ir viešbutį, yra bent 200 eurų didesnė, nei perkant bet kurioje kelionių agentūroje. 

Nuomonės, kad labiausiai verta kelionių agentūroje užsisakyti „viskas įskaičiuota“ paketą, dažniau laikosi didžiausių pajamų grupės atstovai. Moterys, aukščiausio išsimokslinimo atstovai ir didmiesčių gyventojai dažniau mano, kad mažiau išlaidų patirs atskirai internetu pirkdami skrydį ir užsisakydami viešbutį bei pervežimą.

Pasak G. Aukštuolio, savarankiškai suplanuotos kelionės metu iškilusius nesklandumus, keliautojai dažniausiai priversti spręsti patys, be to tokiai kelionei negalioja privalomas kelionių organizatoriaus draudimas. 

Tyrimą, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 19-27 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 357 – turintys nepilnamečių vaikų. 

 

Kidy Logo web.png

 

2016.03.07 Tyrimas: šeimos atostogų metu svarbiausia – pramogos vaikams

Šeimyninių atostogų metu lietuviams svarbiausia vaikų užimtumas, o apie išlaidas šių metų poilsiui daugelis dar nepradėjo galvoti, atskleidė kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ užsakymu atliktas tyrimas.

Vaikams pritaikytos pramogos ir paslaugos, planuojant šeimos atostogas, labiausiai rūpi bemaž pusei Lietuvos gyventojų, turinčių nepilnamečių vaikų, o priimtiną kelionės kainą, kaip svarbiausią kriterijų, įvardino 33 proc. respondentų. 

„Būdami šeimos atostogų ekspertai, pastebime tendenciją, kad jaunos šeimos, turinčios mažų vaikų dažniausiai poilsiui renkasi Gvidas Aukstuolis, CEO of KIDY Tourviešbučius, kuriuose gausu pramogų vaikams tiek lauke, tiek viešbučio viduje. Didžiausia tokių viešbučių pasiūla yra lietuvių pamėgtojeTurkijoje“, - sako Gvidas Aukštuolis, UAB „Kidy Tour“ direktorius. 

Pasak G. Aukštuolio, vaikams paaugus, tėvai renkasi aktyvesnį poilsį, todėl specialios paslaugos vaikams tampa mažiau aktualios. Tai patvirtina ir tyrimo duomenys, kurie atskleidžia, kad vaikams skirtos pramogos aktualiausios 26-35 m. respondentams, o 36-45 m. asmenys dažniau akcentuoja priimtiną kelionės kainą. Geras klimatas, kaip svarbiausia atostogų sąlyga, rūpi 15 proc. gyventojų, turinčių nepilnamečių vaikų.

Šiemet šeimos atostogoms 20 proc. respondentų žada skirti iki 500 eurų, 16 proc. nurodė skirsiantys iki 1000 eurų, tačiau 27 proc. apklaustųjų atostogų išlaidų dar nepradėjo planuoti. „Lietuviai nėra linkę savo atostogų planuoti iš anksto, ši tendencija lieka ir šiemet. Prognozuojame, kad šiais metais aktyviausiai kelionės bus perkamos iki išvykimo likus mėnesiui, ar dar mažiau laiko“, - teigia G. Aukštuolis.

Tyrimą, UAB „Kidy Tour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 19-27 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 357 – turintys nepilnamečių vaikų. 

 

Kidy Logo web.png

 

2016.02.25 Keturi praktiški patarimai planuojant atostogas

Atostogaujant balandį  su „viskas įskaičuota“  paketu, įmanoma sutaupyti net 40 procentų, o renkantis viešbutį pirmiausia patariama įvertinti savo poreikius, o ne tik kainą.

Atostogaujant pavasarį sutaupoma apie 40 proc.

Atostogų Turkijoje su „viskas įskaičiuota“ paketu kaina balandį ir liepą gali skirtis apie 40 proc., priklausomai nuo viešbučio kategorijos. „Esame šeimos atostogų ekspertai ir puikiai suprantame, kad kiekviena šeima atidžiai skaičiuoja savo išlaidas atostogoms. Todėl norintys ne tik pailsėti aukščiausios kategorijos viešbučiuose, bet ir sutaupyti, poilsinei kelionei turėtų rinktis balandį arba gegužę“, - sako Gvidas Aukštuolis, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ direktorius.  Įsigijus kelionę, ją galima apdrausti draudimo bendrovėje, jei dėl svarbių priežasčių išvyką tektų atidėti.

Žingeidiems poilsiautojams neverta investuoti į prabangų viešbutį

Renkantis viešbutį, pirmiausia, patariama įvertinti savo poreikius. „Jei atostogų metu planuojate vykti į ekskursijas, keliauti po regioną nuomotu automobiliu, arba jums prie širdies – kurortų šurmulys, neverta rinktis brangaus viešbučio“, - pataria G. Aukštuolis. Patrauklų trijų žvaigždučių viešbutį galima rasti pagal keliautojų atsiliepimus internete ar pabendravus su savo kelionių agentu. Mėgstantiems poilsį paplūdimyje reikėtų prisiminti, kad trijų žvaigždučių viešbučių Turkijoje oficialiai nurodomas atstumas iki jūros, nebūtinai toks pat kaip iki paplūdimio.

Vaizdas pro langą irgi kainuoja

Svarstantiems rinktis keturių ar penkų žvaigždučių viešbutį, pirma patariama apgalvoti, kiek laiko jie praleis viešbučio teritorijoje. „Keturių žvaigždučių viešbučiai Turkijoje neturi SPA centrų ir konferencijų salių, tačiau dažniausiai tai ir nebūtina, atostogaujant su šeima“, - primena G. Aukštuolis. Norintiems sutaupyti, G. Aukštuolis siūlo pasvarstyti, ar svarbu gyventi kambaryje su vaizdu į jūrą, nes, priklausomai nuo viešbučio, kainų skirtumas dėl vaizdo pro langą, gali būti net 150 Eur.

Informacija apie viešbutį – tai daugiau nei nuotraukos kataloge

Informacijos apie dominantį viešbutį verta ieškoti ne tik „TripAdvisor“, bet ir „Tophotels.com“ arba kelionių organizatoriaus puslapyje bei klausti savo kelionių agento. Pasak G. Aukštuolio, daugelis kelionių agentų yra asmeniškai lankęsi nemažai viešbučių, todėl apie dominantį viešbutį gali papasakot klientui plačiau.

Bendrovė „KIDY Tour“ keliautojams siūlo rinktis poilsį viename iš 131 viešbučių, esančių Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje – Kemero, Antalijos, Sidės ir Alanijos regionuose. Pirmasis užsakomasis skrydis iš Vilniaus į Antaliją (Turkija) įvyks š.m. balandžio 10 d. Poilsiautojus skraidins užsakomųjų skrydžių bendrovė „Freebird“, kurios valdomų lėktuvų vidutinis amžius – 6 metai. 

 

Kidy Logo web.png2016.01.28 „KIDY Tour“ plečia agentūrų tinklą

Keliaujančiųjų iš Lietuvos į Turkiją skaičius pernai išliko stabilus ir sudarė apie 52 proc. visų poilsinių kelionių užsakomaisiais skrydžiais.

Bendrovė „KIDY Tour“, atsižvelgdama į šias išvykstamojo turizmo tendencijas, sudarė 51 sutarčių su kelionių agentūromis. Šiuo metu „KIDY Tour“ keliones įTurkiją galima įsigyti net 68 biuruose visoje Lietuvoje.

„Lietuviai savo atostogų organizavimą patiki kelionių agentūroms ir jose dažniausiai renkasi jau pilnai paruoštus pasiūlymus – nuo skrydžio iki atvežimo į viešbutį“, - sako Gvidas Aukštuolis, „KIDY Tour“ direktorius, - Todėl turėdami platų partnerių, siūlančių mūsų keliones, tinklą savo paslaugas galėsime siūlyti dar platesniam poilsiautojų ratui“.

Bendrovė „KIDY Tour“ keliautojams siūlo rinktis poilsį viename iš 126 viešbučių, esančių Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje – Kemero, Antalijos, Sidės ir Alanijos regionuose. Pirmasis užsakomasis skrydis iš Vilniaus į Antaliją (Turkija) įvyks š.m. balandžio 10 d. Poilsiautojus skraidins užsakomųjų skrydžių bendrovė „Freebird“, kurios valdomų lėktuvų vidutinis amžius – 6 metai. 


Kidy Logo web.png2016.01.18 - „KIDY Tour“ pradeda kelionių pardavimus

Naujasis kelionių organizatorius „KIDY Tour“ pradeda aktyvią prekybą kelionių į Turkiją paketais, o specialius pasiūlymus ir akcijas pristatys sausio 22-24 dienomis vykstančios tarptautinės parodos „Adventuras“ metu.

 

Kidy Logo web.png2016.01.07 - „KIDY Tour“ oficialiai įteiktas leidimas pradėti veiklą

Gruodžio viduryje „Avia Solutions Group“ įsteigtas naujasis Lietuvos kelionių organizatorius „KIDY Tour“ prieš šventes sulaukė Turizmo departamento leidimo pradėti veiklą. Kelionių operatoriaus užsakomaisiais reisais pažymėjimas, suteikiantis „KIDY Tour“ teisę rengti poilsinius turus, VTD direktorės įsakymu išduotas gruodžio 23 d., o dabar – ir oficialiai įteiktas bendrovės generaliniam direktoriui.

 

Kidy Logo web.png2016.01.04 - Valstybinis turizmo departamentas priėmė sprendimą išduoti „KIDY Tour“ kelionių organizatoriaus pažymėjimą.

Pažymėjimas „KIDY Tour“ išduotas Kūčių išvakarėse – gruodžio 23 d. Turizmo departamento interneto puslapyje skelbiama, kad „KIDY tour“ departamentui yra pateikusi „DnB banko“ išduotą prievolių įvykdymo užtikrinimo garantiją 200.000 Eur sumai.

Pagal įstatymą, iš visų naujai veiklą pradedančių kelionių užsakomaisiais skrydžiais organizatorių reikalaujama pateikti banko garantiją arba apsidrausti ne mažesnei kaip 200.000 Eur sumai.

 

 

LKL News.jpg2015.12.17 - „KIDY Tour“ ir Lietuvos krepšinio lyga įsteigė pagrindinį prizą Karaliaus Mindaugo taurės turnyro dalyviams

Gedimino Žiemelio valdomai „Avia Solutions Group“ priklausantis kelionių organizatorius „KIDY Tour“ ir Lietuvos krepšinio lyga surinko 100 000 eurų Karaliaus Mindaugo taurės turnyro priziniam fondui, kurį išsidalins aštuonios stipriausios lygos ekipos. Turnyras oficialiai vadinsis „KIDY Tour Karaliaus Mindaugo taurė“.

 

 

Kidy Logo web.png2015.12.14 - Kibirkštis Lietuvos turizme – įsikūrė naujas kelionių rengėjas

Įsikūrė dar vienas kelionių organizatorius – „KIDY Tour“. Nuo kitų metų kovo pradėsianti rengti keliones įmonė nusitaikė į Lietuvos poilsiautojus, pamėgusius Turkiją. Išvykstamojo turizmo bendrovės „KIDY Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis tikino, kad su „Novaturu“ ir „Tez Tour“ nekonkuruos.